Takipçisinin İmalı Yorumuna Cevap Veren Seren Serengil, “Yanlış Anlaşılma” Dediği Ayrılığın Detayını Anlattı!

Genellikle karşımıza magazin sunucusu olarak çıkan Seren Serengil, zaman zaman yaptığı açıklamalarla, ünlülerle olan tartışmalarıyla ve inişli çıkışlı ilişkisiyle magazin gündemini epey bir meşgul ediyor. Mustafa Tohma, ile olan ilişkisinde önce aldatıldığını iddia eden Seren Serengil, sonra hiçbir şey yokmuş gibi barıştıklarını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde Tohma ile bir fotoğraf paylaşan Serengil, takipçisinin imalı yorumuna cevap vererek ayrılığın perde arkasını ilk kez anlattı. 

İşte detaylar ?

Seren Serengil, açıklamalarıyla, estetikleriyle, ünlülerle olan takışmalarıyla ve özel hayatıyla magazin gündeminden bir an olsun düşmüyor.

Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan Seren Serengil, kendisine yapılan yorumlara cevap vermeyi de ihmal etmiyor.

Ünlü sunucu Seren Serengil’in büyük aşkı Mustafa Rahman Tohma ile dört yılı aşkındır devam eden inişli çıkışlı bir ilişkisi var biliyorsunuz ki.

İnişli çıkışlı diyoruz çünkü; çift aralarındaki anlaşmazlıklar nedeniyle bir dargın bir barışık. Yani hızlarına yetişemiyoruz desek yeridir.

Bu affetmenin üzerine olay hakkında sessizliğini koruyan Seren Serengil, bir takipçisinin imalı yorumu üzerine ayrılığın perde arkasını ilk kez açıkladı.

İşte ima kokan o yorum ve Seren Serengil’in cevabı ?

Tohma’nın suçu olmadığını savunan Seren Serengil, olayın deprem zamanına dayandığını söyleyerek tüm suçu Tohma’ya “Musallat olmuş” dediği kadına attı.

Siz Seren Serengil’in cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x