Anker, yeni kulaklık modelini tanıttı

Anker, 70 saate kadar pil ömrü sunan Soundcore H30i kulaklıklarını piyasaya sürdü. Anker Soundcore H30i, Amazon üzerinden 39,99 Euro fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Yeni Soundcore kulaklıklar, daha iyi netlik ve menzil için Bluetooth 5.3 bağlantısıyla geliyor.

Anker, yakın zamanda IFA 2023’te tanıttığı Soundcore Space One’ın ardından Soundcore H30i’yi piyasaya sürdü. Soundcore H30i, Space One gibi, klasik tasarıma sahip kablosuz bir kulak üstü kulaklıktır.

Anker Soundcore H30i, daha kolay taşıma için katlanabilir yapıya sahiptir. Kulaklık pedleri yumuşak ve çıkarılabilir, ağırlığı ise 183 gramdır. Soundcore H30i, uzun süreli kullanımda bile yorgunluk hissi vermeyen bir konfor sunmasıyla pazarlanmaktadır.

Anker, yeni kulaklık modelini tanıttı

Anker Soundcore H30i, güçlü baslar sunan 40mm dinamik sürücülere sahiptir. Soundcore mobil uygulaması, ses ayarlarını düzenlemek için kullanılabilir ve Bluetooth 5.3 desteği çok noktalı bağlantıya olanak tanır. Kulaklıkları arama yapmak veya almak, tablet üzerinden içerik akışı yapmak için kullanabilirsiniz. Anker Soundcore H30i için 70 saatlik pil ömrü oldukça etkileyicidir. Cihaz, entegre bir pil içerir ve 5 dakikalık şarjla 4 saatlik oynatma süresi sağlar.

Anker Soundcore H30i kablosuz kulak üstü kulaklıklar, Amazon Almanya üzerinden 39,99 Euro (yaklaşık 43$) fiyatla satışa sunulmuştur. Resmi Anker web sitesi, şu anda Soundcore H30i’yi yansıtmamaktadır. Ancak, yeni Anker Soundcore kulaklıklarının tam görünümünün yakında ortaya çıkması beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x